cz sk pl eng 
login   heslo   

Fotonyx ve veterinární praxi

26. 10. 2008

 - Hradec Králové, (BT) – Pod patronací Nadačního fondu Biotherapy proběhla v rámci XVI. výroční konference České asociace veterinárních lékařů malých zvířat v Hradci Králové prezentace širokých terapeutických možností progresivní fototerapie Fotonyx v domácí i ambulantní péči o malá zvířata.

Nadační fond Biotherapy tak po několika letech úspěšné činnosti v oblasti humánní medicíny rozšiřuje oblast své působnosti i o medicínu veterinární. Odborně vedená prezentace, přesvědčivé veterinární kazuistiky a odborné materiály tak jednoznačně přispěli ke zvýšení informovanosti o možnostech této moderní neinvazivní progresivní terapie, a to nejen u odborníků z řad veterinárních lékařů.

S velkým zájmem účastníků konference se setkal i dotační program „SVĚTLO PRO VETERINÁRNÍ PRAXI“, v rámci kterého získal možnost bezplatného časově neomezeného testování v podobě fotonického přístroje Biostimul pan doktor Martin Zelinka z Opavy, který takto získaný přístroj může – dle vlastních slov – využít kromě ordinace i k řešení jeho akutních zdravotních problémů.

Pokud i Vy patříte mezi zájemce o nové metody ve veterinární péči, rádi se s Vámi setkáme nejen na výstavě VETfair 2009 (27.–28. 3. 2009) nebo na XVII. konferenci ČAVLMZ (24.–25. 10. 2009) v Hradci Králové, ale i v některém z informačních center v Praze, Bratislavě či Katowicich.


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.