cz sk pl eng 
login   heslo   

Kazuistika (případová studie) diabetické nohy IV

2.3.2009 - Dlouhodobé obtíže, defekt je velmi hluboký, po šlachový aparát, okolí je oteklé a velmi bolestivé, probíhá zánět. Noha je špatně prokrvená. Defekt zasahuje až po 5. prst.

soubor typu PDF (667 kB)


Kazuistika (případová studie) diabetické nohy III

27.2.2009 - Dlouhodobé obtíže, defekt se nehojí, okolí je oteklé, probíhá zánět. Noha je špatně prokrvená, hrozí riziko vzniku dalších defektů. Pacient výrazně nesouhlasil s operačním výkonem amputace a podepsal propuštění.

soubor typu PDF (480 kB)


Kazuistika (případová studie) defektu po amputaci III

26.2.2009 - Dlouhodobý chronický stav nereagující na běžné postupy. Rány se nehojí v důsledku komplikací diabetu, které již vedly k opakovaným amputacím. Stav po amputaci dolních končetin nad koleny z důvodu výskytů diabetických gangrén.

soubor typu PDF (551 kB)


Kazuistika (případová studie) atopického ekzému

23.2.2009 - Po dvou týdnech aplikace Biostimulem dochází k plnému zhojení ekzematických ložisek. Případ ilustruje rychlou reaktivitu dětského organismu na fototerapii a rychlý nástup účinku metody Fotonyx.

soubor typu PDF (317 kB)


Kazuistika (případová studie) defektu po amputaci II

22.2.2009 - Dlouhodobý chronický stav nereagující na běžné postupy. Rány se nehojí v důsledku komplikací diabetu, které již vedly k amputaci malíčku. Vzhledem k těmto obtížím je vysoká pravděpodobnost výskytu dalších defektů.

soubor typu PDF (542 kB)


1

 | 2 | 3 | 4


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.