cz sk pl eng 
login   heslo   

Biostimul v rukách guatemalského šamana

30. 5. 2014

 - Už více než 10 let spojuje Biostimul v jihoamerické Guatemale svět alternativní a klasické medicíny. Léčivým účinkům polarizovaného světla biolamp neodolal ani šaman Bill Clemens …

Kromě šamana Billa Clemense od jezera Atitlán – který se s účinky osobního Biostimulu seznámil již v roce 2004 – vlastní a používají Biostimul další významní obyvatelé a léčitelé Guatemale, např. duchovní učitel Tata Pedro Cruz Garcia, jeho oficiální překladatelka Terry a mnoho dalších.


biotherapyczrajče.netA jak to všechno začalo?

Když v roce 2004 český cestovatel a "šaman" začátečník Dominik Tetík poprvé ukázal svému učiteli "doktorovi" Billovi svůj osobní Biostimul, byla v něm "malá dušička". I přes své bohaté osobní zkušenosti si nebyl jistý tím, jak na tento produkt moderní společnosti zareaguje s přírodou spjatý a v Guatemale respektovaný šaman Bill, ke kterému se přijel učit "šamanskému" řemeslu. Billova reakce Dominika zaskočila. Bill si krátce posvítil sám na sebe, pak se usmál a Dominikovi už jeho Biostimul nechtěl vrátit a dodnes nevrátil … Biostimul od Té doby každý den v Guatemale pomáhá léčit jak bohaté bělochy, tak domorodé indiány i obyvatele chudých vesnic a odlehlých horských oblastí Guatemaly.


"Ulevuje mě od bolestí kloubů a krční páteře, léčím s jeho pomocí chudé indiány, a ti bohatší si ho na moje doporučení již zakoupili", vypráví s nikdy nemizícím úsměvem "doktor" Bill. Kromě skvělých účinků biolampy Biostimul vyzdvihl také kvalitu českého výrobku, který bez sebemenších problémů odolává tamním složitým klimatickým podmínkám, jenž představují časté deště, značné rozdíly teplot, či vysokou vlhkost džungle, a to vše s výhodou možnosti několikahodinového každodenního používání bez dosahu el. sítě.

Biostimul tak obstál v prostředí guatemalské džungle, stejně tak jako před lety při vysokohorském testu pod Mount Everestem ve výšce 7.000 metrů nad mořem.


Navíc se v loňském roce Guatemala, i díky šamanovi Billovi, stala 5. zemí na světě, která se zapojila do projektu "ZDRAVÁ ŠKOLKA", v rámci kterého se využívají osobní Biostimuly k posílení imunity dětí předškolního věku.


A nám nezbývá než popřát šamanovi a všem do Guatemaly, kteří náš Biostimul používají, hodně zdraví, úspěchů a nádherných dnů v jejich Zemi stromů.


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.