cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy

  

Bolest, výron...

 
 Zdeňka Šlachtová (Havířov - město)
 

Dvou měsíční bolest zápěstí. Gely bez efektu. Po nasvícení po dvou dnech bez bolesti. Výron kotníku - po 3 dnech nasvěcování bez bolesti, otok nezmodral a vytratil se bez bolestí. Tento fakt přesvědčil zcela nevěřícího manžela a nadále používá lampu, již ale s důvěrou.

Karpální tunel...

 
 Markéta Kadeřábková (Rakovník)
 

Brnění konečků prstů začalo při pletení. V roce 2002 to došlo tak daleko, že jsem neudržela prázdnout igelit. tašku a v noci nespala. Už jsem byla zoufalá. Při vyšetření u lékaře jsem se dozvěděla, že mám "karpální tunel" kterého se můžu zbavit menší operací. Tu jsem ale nechtěla a tak mi lékař doporučil, abych zkusila ozařování biolampou. Zlepšilo se to a tak jsem si koupila Biostimul. Zjistila jsem, že je lepší než biolampa (rozuměj halogenová). Po celý měsíc 3 krát denně jsem si postižené místo ozařovala a světe, div se, ono to pomohlo a tak po dlouhé době už můžu spokojeně spát.

Zlomená kostrč...

 
 F. Krčmář (Lanškroun)
 

Biolampa Biostimul mě značně pomohla od bolesti při zlomenině kostrče po pádu ze stromu. Nebýt Biostimulu, manželka by musela volat pohotovost. Potom mi úplně otupily prsty na nohou až po klenbu (souvislost s kostrčí). Od největší bolesti mně bylo pomoženo nasvěcováním pulsním režimem na sedací části + gel a stálým režimem ze zadu nad levým kotníkem a pod pravým kolenem. Z nutných důvodů jsem potřeboval druhý den odjet na vzdálenost přes 200 km a po opakovaném nasvěcování a díky bateriovému zdoji jsem to byť s velkým přemáháním absolvoval. Že kostrč byla zlomena jsem se dozvěděl po 14 dnech na rentgenu. Jedinými anagetiky po celou byl Biostimul. Smekám před skvělým produktem a týmem lidí, kteří ho dokázali vyrobit.

Velice dobré výsledky na mých ubohých kolenech...

 
 Bedřiška Potáčková (Kochířov)
 

18.11.2003 jsem byla na besedě u své kamarádky, když tam právě přijel pán, který zrovna prezentoval Biostimul. Byla to opravdu náhoda - vyzkoušel to i na mých ubohých kolenou a já jsem si ten přístroj hned koupila. Výsledky byly velice dobré, hned po 5 aplikacích jsem mohla už lépe chodit a také lépe hýbat rukama. Je mi 84 roků a snažím se, abych trošku lépe chodila. Co by člověk neudělal pro své zdraví. Děkuji moc pěkně firmě, která tento zázrak vyrábí.

Náš komentář


Výsledky moderní léčby prostřednictvím progresivní fototerapie FOTONYX nejsou překvapením je pro laické uživatele, ale dokonce i pro řadu odborníků z řad praktických lékařů. Naštěstí již dnes není tato metoda žádnou popelkou a s prezentací úspěchů této terapie se dnes setkáte prakticky v každém čísle lepších odborných lékařských časopisů.


Ztuhlá šíje ...

 
 Marie Škrobáková (Mutěnice)
 

Manžel měl delší dobu po úrazu hlavy ztuhlou šíji. Nemohl bez problémů otáčet hlavou. Nasvěcováním Biostimulem ráno a večer + aplikace BioGelu problém vymizel a nevrátil se – to jen asi po týdenním svícení 2x denně.

Náš komentář


Ne vždy se výsledky u zanedbaných poúrazových stavů dostavují tak rychle. Čím později Biostimul do rekonvalescence zapojíte, tím déle jej pak obvykle musíte aplikovat.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.