cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy

  

Bolest v levém kotníku ...

 
 Miloslav Rejman (Hradec Králové)
 

Bolest v levém kotníku, svítil jsem Biostimulem 2x denně, na vnitřní stranu 5 min., na venkovní 10 min. V průběhu prvních 10 dní stav se neměnil, po 10 dnech bolest rázem ustala. Ještě jsem svítil dalších 12 dní. Současný stav vynikající, bez problémů.

Náš komentář


Pan Rejman postupoval velice moudře, protože i když potíže ustaly, nepřestal v aplikaci a dokončil celou léčebnou proceduru. V případě problémů s pohybovým aparátem, především u těch déle trvajících, je velmi důležité dodržet alespoň minimální doporučený počet aplikací, protože očekávaná odezva se často dostavuje až po několika opakováních. U obdobných potíží vřele doporučujeme po použití BioStimulu lehce vetřít do postiženého místa dostatečné množství BioGelu – rychle se vstřebá a dopomůže k rychlejšímu odeznění potíží.


Silný otok nohy a bolesti - vše zmizelo ...

 
 Olga Krupičková (Roudnice n.L.)
 

Po špatném šlápnutí jsem měla silný otok nohy a bolesti – začala jsem 3krát denně svítit 10 minut pulzním režimem, mazala BioGelem a za dva dny vše zmizelo. Pokoušela se mě zlomit chřipka, stačilo 4krát posvítit a chřipka zmizela.
Manžel upadl na ledovici a pohmoždil si levé rameno tak, že nemohl rukou hýbat. Měl tam bouli a šílené bolesti. Po prvé aplikaci 10 min. pulzním režimem a natření BioGelem se bolesti utlumily a po 3 dnech vše vymizelo. Lampou svítil 3krát denně.
Mně po ostrém jídle opuchnul jazyk, samé pupínky, svítila jsem na vyplazený jazyk 10 min. a do rána vše zmizelo.

Náš komentář


„Třikrát denně posviť lampou, budeš zdravý jako rys“ – pokud vám tato říkanka něco připomíná, pak vězte, že výše uvedené zkušenosti nejsou pohádkou, ale skutečnými příběhy našich spokojených zákazníků, kterých se denně jen v naší republice odehrávají stovky. Včasnou aplikací biolampy, jak dokazují zkušenosti paní Krupičkové, můžete pohádky vyměnit za své vlastní skutečné příběhy o zdraví a spokojenosti.


Bolestivý otok ...

 
 Václav Nedělka (V. Losenice)
 

Náš známý spadl ze žebříku při plachtování kamionu. Kulhal a měl silný otok. Po půlhodině pulzního svícení zmizel otok i bolest. Navíc použil BioFluid před aplikací a BioGel po aplikaci.

Náš komentář


Biolampa do každého kamionu – tak nějak by mohl znít reklamní slogan spojený s touto zkušeností. Díky praktickému napájení prostřednictvím autoadaptéru nebo bateriového zdroje byl problém spojený s akutním pracovním úrazem vyřešen dříve, než vůbec vznikl. Přiměřené prodloužení aplikační doby a následné zklidnění postižené oblasti pomůže výrazně zkrátit dobu utrpení.


Aplikoval jsem na otevřenou patu ...

 
 Josef Drtina (Varnsdorf)
 

Aplikoval jsem na otevřenou patu a manželka na rameno. Výsledky velmi dobré. Fakt!

Náš komentář


Otevřená pata patří k poměrně bolestivým a špatně se hojícím obtížím. Z krátkodobého hlediska přispěla biolampa především k potlačení bolesti či ke snížení rizika zanícení otevřené rány, z dlouhodobého pak především k urychlení zhojení poškozené tkáně.


Natažený ramenní sval ...

 
 Karel Koubek (Brno)
 

Natažený ramenní sval. Velmi bolestivé. Večer po nasvícení se mi bolest zvýšila... Šel jsem spát a ráno jsem byl překvapen - žádná bolest, normální pohyblivost. To vše díky Biostimulu! Ještě dodatek – večer jsem neudržel sklenici v ruce.

Náš komentář


Přechodné zvýšení bolestivosti není při léčbě postižení pohybového aparátu nic neobvyklého. V podstatě se jedná o odezvu léčebného procesu v poškozené tkáni. Pokud by však zvýšená bolestivost po aplikaci přetrvávala po delší dobu, doporučujeme používání světelné terapie na pár dní přerušit.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.