cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy

  

Plotýnky a krční páteř - 8 měsíců v péči lékařů ...

 
 Pavel Starý (Příbram)
 

Byl jsem osm měsíců v péči lékařů (plotýnky, krční páteř) a výsledek téměř žádný. Již po třech dnech aplikace 3krát denně Biostimul po 10 minutách jsem cítil značnou úlevu od bolesti a po 6 týdnech aplikace polarizovaného světla z biolampy Biostimul se cítím skvěle!

Náš komentář


Skutečnost, že lékařská věda dokáže pojmenovat váš zdravotní problém, nemusí nutně znamenat, že vám dokáže pomoci. Pokud ale dodáte vlastnímu organismu dostatek přirozené energie, dokáže si obvykle s většinou potíží poradit sám. Nezapomeňte však, že u bolestivých stavů pohybového aparátu je nezbytné vždy dodržet předepsaný minimální počet aplikací, a to i tehdy, odezní-li bolest dříve.


Krční páteř - 2krát posvítím a bolest zmizí ...

 
 Ryszard Kiedroň (Třinec)
 

Po fotbale mám většinou bolesti krční páteře a s tím spojené bolesti hlavy. Končíval jsem na tabletách. Vždy si 2krát posvítím na krční páteř a bolest zmizí.

Náš komentář


Účinná aplikace BioStimulu po sportovním výkonu – a nemusí to být vždy jen v případech konkrétních bolestí či jiných obtíží – patří k velice vděčným a často vyhledávaným způsobům řešení problémů způsobených nadměrnou zátěží organismu.
Dokážete-li tuto aplikaci ještě doplnit o blahodárné účinky balneoterapie, tj. koupel s použitím přípravku BALNEO THERAPY, výrazně tak urychlíte i celkovou regeneraci svalové tkáně a pohybového aparátu.


Rány po pádu na chodník ...

 
 Dagmar Bernardová (Praha 8)
 

Po pádu na chodník jsem ihned začala aplikovat Biostimul. Rány se okamžitě zatáhly a bolest mírně ustoupila.

Náš komentář


Pokud je BioStimul po ruce, pak nezbývá než doporučit, jako u mnoha podobných zkušeností, svítit co nejdříve. U akutních bolestivých stavů můžeme provádět několik aplikací po sobě, dokud bolest neustoupí.


Problémy s bolestmi zad ...

 
 Vladimír Vrňák (Varnsdorf)
 

Super zkušenosti. Táta skeptik, léta problémy s bolestmi zad. Po denní aplikaci lampy se bolesti zmírnily, svítí si večer 10 minut před usnutím na bolestivá místa – dnes bez lampy neusne.

Náš komentář


Nedůvěra a skepse je u dlouhodobě trýzněných lidí pochopitelná. Pokud jim navíc klasická medicína nedokázala nabídnout po mnoho let přijatelné řešení, nelze se ani divit jejich neochotě zkoušet nové metody léčby. A už vůbec ne tehdy, pokud se jedná o tak nenáročnou a tělu přirozenou terapii, jakou je léčba světlem. Otec pana Vrňáka měl štěstí, že jeho syn to předčasně nevzdal a z výsledku dnes jistě mají radost oba.


Těžká migréna...

 
 Jolana Králová (Olomouc)
 

Díky BioStimulu zmizela těžká migréna, kterou jsem mívala tak 1x za 1/4 roku - to je super!

Náš komentář


V případě migrény se nejvíce osvědčila aplikace BioStimulu na spánky, střed čela, temeno hlavy a krční páteř. Důležité je začít co nejdříve, nejlépe hned při prvních příznacích, a co je hlavní - vytrvat!


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.