cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro odborníkyProduktyBS 302
BS 501
BS 601

BS 302

Je základní verze produktové řady osobních systémů světelné terapie společnosti Biotherapy, která otevírá zcela novou dimenzi a to prostřednictvím neomezené mobility.

BS 302 představuje základní verzi produktové řady Biostimul, která je primárně určena pro domácí použití. V oblasti klinické praxe je však jeho použití v současné době také velice rozšířeno a to především vzhledem k jeho snadnému použití a kompaktnosti při zachování plné efektivity metody Fotonyx.
Základním omezením pro širší využití v klinické praxi je menší fotonický displej. Pro lékařské ordinace, rehabilitační a kosmetické praxe nalézá v praxi daleko větší uplatnění systém BS 501.

Popis systému BS 302:
Vestavěné akumulátorové baterie umožňují až několikahodinovou aplikaci kdekoliv nezávisle na zásuvce el. sítě. K univerzálnímu terapeutickému působení využívá energii vysoce polarizovaného červeného světla (626 nm), integrovaný procesor umožňuje volbu délky aplikace a důkazem výjimečnosti Biostimulu BS 302 je mimo jiné i zásadní inovace terapeutických režimů v podobě efektivnějšího quasikontinuálního (100Hz) a širokospektrálněji působícího pulzního režimu (s proměnnou frekvencí od 10 do 2 Hz).

Obsah balení:
Biostimul BS 302 (červená - 626 nm)

Příslušenství:
Síťový adaptér
Propojovací kabel
Cestovní taštička
Uživatelská příručka
Průvodce světem fototerapie: Světlo které uzdravuje …

Doplňkové produkty:
Mobilní držák
BioFluid


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.