cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro odborníkyProduktyBS 302
BS 501
BS 601

BS 501

Biostimul BS 501 je profesionální verze produktové řady systémů světelné terapie společnosti Biotherapy.

Biostimul BS 501 je profesionální verze produktové řady systémů světelné terapie společnosti Biotherapy. Přístroj je určen pro velkoplošnou a 3D terapii červeným polarizovaným světlem metodou progresivní fototerapie FOTONYX. Obsluha přístroje je snadná a intuitivní, a to i díky možnosti volby terapie z deseti přednastavených aplikačních programů.

Přístroj Biostimul BS 501 je určen pro velkoplošnou terapii červeným polarizovaným světlem. Kromě velkoplošného fototerapeutického displeje (zdroje terapeutického světla) patří k jeho základním součástem ještě kovový stojan se síťovým zdrojem a kolečky, který umožňuje nastavení pracovní polohy přístroje.
Fototerapeutický displej se skládá ze tří pevně spojených a navzájem sklopitelných částí. Aplikační část přístroje o ploše 600 cm2, která je kompletně chráněna krycím sklem, je umístěna na přední straně aplikačního displeje. Na jeho zadní straně naleznete ovládací panel a seznam přednastavených aplikačních programů.
Celková hmotnost přístroje je 14,3 kg, je napájen ze sítě ~ 230V / 50 Hz, příkon max. 120 VA. Světlený výkon terapeutického displeje je 1,01 W / cm2 ve vzdálenosti 5 cm od aplikované plochy, resp. 0,65 W / cm2 ve vzdálenosti 10 cm od aplikované plochy.

Informační leták Biostimul BS501 (1,8 MB)


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.