cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy

  

Vypadávaly mi věci z ruky ...

 
 Marta Pustková (Havířov - město)
 

Tři roky jsem nemohla plést, vypadávaly mi věci z ruky. Po svícení Biostimulem asi po 14 dnech mám ruku v pořádku a byla jsem šťastná z prvního upleteného svetru.

Náš komentář


S největší pravděpodobností byly popsané obtíže zapříčiněny tzv. syndromem karpálních tunelů. U obdobných případů je efekt terapie Biostimulem zpravidla velmi vysoký a při pravidelném používání i trvalý. Po aplikaci Biostimulu doporučujeme do pokožky okolo citlivého místa vždy lehce vmasírovat dostatečné množství osvědčeného širokospektrálně působícího doplňku BioGel.


Děkuji mamince, že BioStimul koupila...

 
 Olga Pavliňáková (Koryčany)
 

Několik let jsem trpěla bolestmi zad. Bolest vystřelovala i do dolních končetin. Od února nasvěcuji biolampou akupunkturní body a potíže ustaly. Děkuji mamince, že lampu Biostimul koupila a nedala na můj nedůvěřivý až skeptický přístup. Teď lampu používáme celá rodina a jsme spokojeni.

Náš komentář


Nádherná demonstrace jak cíleného použití BioStimulu (odstranění bolesti pomocí působení na akupunkturní oblasti), tak i překonání počáteční skepse (vlastní pozitivní zkušeností) a v neposlední řadě i následného rozšíření využívání tohoto druhu terapie na celou rodinu. Ten, kdo již BioStimul vlastní, ví o čem je řeč, ti ostatní se alespoň mají na co těšit!


Otok přivřeného prstu ...

 
 Josef Hanák (Opava)
 

Po přivření prstu (prostředník pravé ruky) do dveří, následném opuchnutí a s jistotou, že přijdu o nehet, mě po 10ti minutách svícení Biostimulem přešla bolest a zmizel otok. Po dalších 4 aplikacích (během 2 dnů) jsem zachránil nehet. A že jsem měl prst mezi dveřmi mi věří jen kolega, který byl svědkem.

Náš komentář


Co k tomu dodat… Kdo nevěří, ať tam běží – anebo ať si sám přivře prst do dveří a zachová se dle shora uvedené zkušenosti. Pokud snad máte pocit, že se jedná o něco mimořádného, pak vězte, že tomu tak rozhodně není – je to jen jedna z celé řady obdobných zkušeností, které s biolampou BioStimul každodenně zažívají její spokojení majitelé.


Neléčitelná artróza ...

 
 JUDr. Zbyněk Bernard (Praha 8)
 

Několik let mám problémy s kolenem. Dle lékařů je to neléčitelná artróza. Vzhledem k tomu, že jsem vášnivý hráč tenisu, je to pro mne nepříjemná věc. Po 30ti denní aplikaci Biostimulu (3x denně na 4 místa u kolena) už se projevovaly výsledky. Po 3 měsících opět hraji tenis!

Náš komentář


Tento případ znovu dokazuje, že pokud se člověk opravdu nevzdá a věří, tak se ve většině případů najde prostředek, který jeho problém pomůže účinně řešit. Je jen logické, že v tomto konkrétním případě to byl BioStimul - díky výraznému hloubkovému účinku jeho červeného polarizovaného světla. V případě artróz je třeba počítat s dlouhodobější terapií světlem BioStimulu, kterou je vhodné doplnit v rámci komplexní terapie o aplikaci přípravků BioGel a BALNEO THERAPY.


Ošklivá tržná rána – po 16ti dnech bez stroupků...

 
 Milan Karaman (Ústí nad Labem)
 

Při pádu ze schodů se mi udělala ošklivá tržná rána – 2 stehy a krevní podlitina velikosti 20x8x1 cm. Po čtyřech dnech svícení Biostimulem byla modřina žlutá, po 16ti dnech bez stroupků. První zkušenost super.

Náš komentář


Biostimulační efekt zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu buněčné tkáně a tím mimo jiné i hojení ran. U šitých tržných ran zahajte intenzivní terapii světlem BioStimulu raději až po vytažení stehů! Díky rychlému hojení rány je zde totiž reálné nebezpečí, že vám stehy „zarostou” a budou se obtížněji „vytahovat”.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.